Швидкий запит

Вантажні перевезення з Великобританії в Україну або з України до Великобританії

Великобританія належить до країн високого економічного розвитку та займає лідируючі позиції серед країн промислового виробництва, досить тривалий час. Країна активно контролює стратегічно важливі товари на світовій біржі ринку (металу, нафти).

Міжнародні автомобільні вантажні перевезення переважно здійснюються Великобританією у межах експорту та імпорту товарів до країн Європи. Імпортує зокрема машини та обладнання, рідкісні та кольорові метали, напівфабрикати, окремі види продуктів харчування.

Міцні торгівельні зв'язки між країнами-партнерами будуються на основі ефективної логістики. Компанія TIR-GROUP здійснюємо доставку вантажу транспортом будь-якої вантажопідйомності відповідно до вимог клієнта.

Якщо Ви плануєте вантажні перевезення ваших товарів з/до Великобританії, наша компанія допоможе вам підготувати весь пакет транспортних документів та здійснить перевезення вантажу оптимальним логістичним маршрутом.

Вибирайте професіонала, який працює на повну силу.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Великобританії — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 39т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Великобританії контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Великобританії, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Великобританія Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Великобританії (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Великобританії, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4,2 м
Ширина (стандартної) 2,5 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18 м

Святкові та вихідні дні в Великобританії

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Великобританії, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція