Швидкий запит

Вантажні перевезення з Данії в Україну або з України в Данію

Данія це країна з високорозвиненою економікою. Головну роль відіграє сфера обслуговування та сільське господарство.

Міжнародні вантажні перевезення забезпечують найвищий рівень торгівлі між країнами. Основні партнери Данії - країни ЄС, Росія, США ,Україна

Якщо у Вас виникла потреба перевезення вантажів з/в Данію, наша компанія з радістю надасть таку послугу. Ми гарантуємо швидку доставку вантажу в будь-яку точку країни або за її межі, при цьому ви не тільки заощадите власний час, але й кошти.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Данії — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 40т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Данії контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Данії, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Данія Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Данії (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Данії, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,55 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18,75 м

Святкові та вихідні дні в Данії

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Данії, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція