Швидкий запит

Вантажні перевезення з Франції в Україну або з України до Франції

Франція є високорозвиненою державою Європи та має значний вплив на міжнародні економічні відносини.

Стратегічно важливими партнерами Франції у міжнародній торгівлі є країни СНД та Європи. Ефективна доставка вантажу базується на оперативності роботи та розвиненій логістичній інфраструктурі.

Синергетичним ефектом від поєднання міжнародних вантажних перевезень та міжнародного співробітництва є ефективність перевезень, їх швидкість та економія не лише часу, а й транспортних витрат шляхом мінімізації порожнього пробігу. Наша компанія оперативно забезпечить вас будь-яким транспортом вантажопідйомністю від 0,1 до 24 тонн. Також маємо змогу надати спецтранспорт для перевезення негабаритних вантажів.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Франції — 26т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 40т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Франції контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Франції, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Франція Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Франції (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Франції, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,55 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18,75 м

Святкові та вихідні дні в Франції

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Франції, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція