Швидкий запит

Вантажні перевезення з Естонії в Україну або з України в Естонію

Естонія є індустріальною та аграрною країною, ефективно поєднує сучасні технології у промисловості з удосконаленням сільського господарства, шляхом впровадження інноваційних методів роботи. Основні логістичні центри розташовані в портовій зоні, тим самим створюється надійний ланцюг поставок.

Ефективне співробітництво між країнами базується на міжнародній торгівлі, яка, у свою чергу, базується на швидкій міжнародній доставці вантажів кінцевому покупцю.

Ми гарантуємо швидке подання автомобіля для перевезення, контроль за рухом товару, митне оформлення вантажів у країнах ЄС.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Естонії — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 40т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Естонії контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Естонії, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Естонія Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Естонії (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Естонії, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,55 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18,75 м

Святкові та вихідні дні в Естонії

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Естонії, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція