Швидкий запит

Вантажні перевезення з Нідерландів в Україну або з України в Нідерланди

Нідерланди є розвиненою індустріальною країною, що інтенсивно нарощує сільське господарство. Країна вигідно розташована на перетині багатьох європейських та міжконтинентальних маршрутів вантажних перевезень, які сприяють розвитку транспортної та складської логістики.

Наша компанія має щодня вільний вантажний транспорт. Оперативно надамо автомобіль будь-якої вантажопідйомності, необхідний для міжнародних перевезень вантажів вагою понад 100 кг з/в Нідерланди.

Також ми можемо оформити всі транспортні, митні документи та необхідні дозволи. За Вашим дорученням, ми можемо провести переговори з відправником або одержувачем вантажу. Ми постійно контролюємо процес вантажних перевезень та місце розташування вантажу, що перевозиться.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Нідерландів — 30т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 44т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Нідерландів контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Нідерландів, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Нідерланди Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Нідерландах (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Нідерландах, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,6 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа — м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18,75 м

Святкові та вихідні дні в Нідерландах

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Нідерландах, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція