Швидкий запит

Вантажні перевезення з Австрії в Україну або з України в Австрію

Австрія є однією з найрозвиненіших країн Європи. В Австрії високого розвитку досягли майже всі галузі економіки, починаючи від туризму та закінчуючи аерокосмічними технологіями.

Країна торгує більш ніж зі 150 країнами світу. Головними партнерами Австрії виступають Німеччина, Італія, Франція, США та Україна. Ефективність співробітництва забезпечується інфраструктурою країни, оскільки розвинуті всі види сучасного транспорту, які необхідні при міжнародних вантажних перевезеннях.

Доставка вантажу автомобільним транспортом користується великою популярністю у зв'язку з добре розвиненою інфраструктурою доріг Австрії. З метою мінімізації транспортних витрат, наша компанія пропонує швидкі та ефективні маршрути вантажних перевезень. Ми оптимально використовуємо всі можливості для задоволення ваших потреб у перевезенні вантажу.

Наша компанія TIR-GROUP надає будь-який транспорт для міжнародного перевезення вантажу вагою понад 100 кг. Також, ми гарантуємо своєчасну доставку вантажу, надаємо всю необхідну інформацію щодо руху товарів, підготуємо на вашу вимогу пакет документів. Якщо вам потрібно здійснити міжнародне перевезення вантажу з/в Австрію, то ми з радістю надамо послугу перевезення.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Австрії — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 38т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Австрії контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Австрії, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Австрія Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Австрії (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Австрії, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,5 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16 м
Довжина автопоїзда 18 м

Святкові та вихідні дні в Австрії

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Австрії, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція