Швидкий запит

Вантажні перевезення з Польщі в Україну або з України в Польщу

Польща входить до десятки головних торгових партнерів України. У зв'язку з цим досить сильно розвинена логістика автомобільних перевезень Україна – Польща – Україна.

Нашим завданням є максимальне спрощення процесу вантажних перевезеннь з Польщі в Україну. Компанія TIR-GROUP готова запропонувати такі види послуг:

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Польщі — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 40т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Польщі контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Польщі, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Польща Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Польщі (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Польщі, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,5 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18 м

Святкові та вихідні дні в Польщі

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Польщі, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція