Швидкий запит

Вантажні перевезення з Угорщини в Україну або з України в Угорщину

Угорщина позиціонує себе як індустріальна країна з високим рівнем розвитку сільського господарства. У країні найбільшого розвитку набуло садівництво та вирощування винограду.

Зовнішня та внутрішня торгівля Угорщини безпосередньо залежить від ефективної логістики. Країна тісно співпрацює з Україною, країнами ЄС та СНД.

Доставка вантажів між країнами здійснюється оперативно з допомогою розвиненої транспортної логістики. Наша компанія надає будь-який транспорт для перевезення вантажу в межах Угорщини та за її територією.

Компанія TIR-GROUP забезпечить вас не тільки транспортом, але й подбає про правильний та повний пакет транспортних документів, митне оформлення вантажів, відповімо на всі питання, що виникають у вас при міжнародних вантажних перевезеннях з/до Угорщини.

Якщо ви хочете заощадити кошти та час, що витрачається на доставку вантажу, тоді Компанія TIR-GROUP до ваших послуг.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Угорщини — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 40т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Угорщини контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Угорщини, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Угорщина Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Угорщині (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Угорщині, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,5 м
Ширина (рефрижератор) 2,5 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа — м
Довжина сідлового автопоїзда 16 м
Довжина автопоїзда 18 м

Святкові та вихідні дні в Угорщині

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Угорщині, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція