Швидкий запит

Вантажні перевезення з Італії в Україну або з України в Італію

Італія позиціонує себе як високорозвинена індустріально аграрна країна, яка постійно нарощує промисловий потенціал.

Зовнішньоекономічні зв'язки є життєво важливими для економіки країни. Ефективна логістика дозволяє перевозити вантажі в найкоротші терміни та з мінімальними витратами.

Для забезпечення ефективної співпраці Італія постійно вдосконалює власну інфраструктуру з метою збільшення кількості міжнародних перевезень вантажу.

Якщо вам потрібно перевезти вантаж з/в Італію, компанія TIR-GROUP з задоволенням надасть таку послугу. Також ми гарантуємо: своєчасну доставку вантажу, швидке оформлення всіх транспортних документів та дозволів. До Ваших послуг транспорт будь-якої вантажопідйомності.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Італії — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 40т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Італії контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Італії, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Італії Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Італії (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Італії, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,55 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа — м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18,75 м

Святкові та вихідні дні в Італії

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Італії, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Однак, слід враховувати і те, що на Різдво та Новий рік, а також у липні та серпні, у період «феррагосто», багато фірм припиняють роботу та закриваються на канікули. Деякі фірми закриваються на два тижні від Різдва до Хрещення і практично всі – на два середні тижні серпня.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція