Швидкий запит

Вантажні перевезення з Бельгії в Україну або з України в Бельгію

Бельгія є торговою країною, яка підтримує політику вільної торгівлі та економічної інтеграції. Країна активно розвивається та концентрує свою увагу на міжнародному ринку.

Транспортний потенціал Бельгії великий, оскільки розвинені всі види транспорту: від доріг до морських портів. Вантажні перевезення з Бельгії здійснюються до різних куточків світу. Основними партнерами Бельгії з товарообігу є Росія, Англія, Франція, Україна, Німеччина, Італія та інші країни.

Бельгія експортує такі види товарів: автомобілі та їх деталі, діаманти, медичні суміші, олію, нафтовий газ. До імпортованих товарів країна відносить: хімікати, машини та обладнання, алмази без обробки, нафтопродукти, товари фармацевтики та харчування.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Бельгії — 30т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 44т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Бельгії контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Бельгії, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Бельгія Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Бельгії (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Бельгії, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,5 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18,75 м

Святкові та вихідні дні в Бельгії

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Бельгії, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція