Швидкий запит

Вантажні перевезення з Німеччини в Україну або з України до Німеччини

Німеччина є однією з найрозвиненіших країн Європи. Економічна стабільність Німеччини безпосередньо залежить від розвитку інфраструктури країни, їхнє ефективне функціонування забезпечує нарощування виробничих потужностей та вихід держави на нові ринки збуту.

Німеччина — це промислова країна, виробнича діяльність якої спрямована на експорт. Основна стаття експорту машини та обладнання, а імпортує – сировину. Одним із вагомих торгових партнерів Німеччини є Україна. Автомобільні перевезення вантажів мають високе значення у торгових відносинах між двома країнами.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Німеччини — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 40т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Німеччини контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Міжнародні перевезення з Німеччини здійснюються до різних куточків Європи. Ключовою ланкою, продуктивної співпраці між країнами, є ефективна логістика доставки вантажів.

Наша компанія готова запропонувати вам транспорт будь-якої вантажопідйомності для вантажних перевезень як по території Німеччини, так і за її межами, враховуючи при цьому всі ваші побажання та специфіку вантажів. Ми гарантуємо швидку та безпечну доставку вантажу, при цьому ви не тільки заощаджуєте час, а й зменшуєте транспортні витрати завдяки нашим інструментам у сфері логістики.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Німеччина Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Німеччині (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Німеччині, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,5 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18,75 м

Святкові та вихідні дні в Німеччині

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Німеччині, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція