Швидкий запит

Вантажні перевезення з Литви до України або з України до Литви

Литва - це високорозвинена індустріальна країна, яка активно нарощує власний промисловий потенціал і має розвинені транспортні зв'язки від наземних до морських.

Торгівельна політика формується за допомогою ефективної транспортної логістики, завдяки чому міжнародні перевезення вантажів здійснюються у строк.

Ми надамо вам транспорт вантажопідйомністю від 0,1 до 24 тонн. Наші менеджери забезпечать постійний контроль за рухом вантажу, оформлення транспортних та митних документів.

Наша компанія спеціалізується на перевезенні вантажів з/в Литву.

Допустима вага вантажу, що перевозиться по території України, — 24т, за умови, що загальна вага спорядженого автомобіля не перевищує 40т.
Допустима вага, вантажу, що перевозиться по території Литви — 24т, за умови, що загальна вага, спорядженого автомобіля, не перевищує 40т
Середній час доставки вантажного автомобіля – 500 км, за 9 годин робочого часу. У Литви контролюється трудова діяльність водіїв вантажних автомобілів

Компанія TIR-GROUP регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з/до Литви, а також у країни-партнери. Завдяки розвиненій інфраструктурі доставка вантажу здійснюється оперативно та без затримок.

Наша компанія забезпечить перевезення вантажу будь-яким транспортом, який повністю відповідатиме вашим потребам, а також сформує оптимальні варіанти дорожніх маршрутів.

Якщо у вас залишилися питання, ми готові на них відповісти — +380 67 550-78-74

Перевезення вантажу
Литва Україна

Дізнатись вартість

Допустимі розміри вантажних автомобілів в Литві (метр)

Система вантажних автомобільних перевезень з/в Литві, як і інших країн ЄС, включає два ключові фактори: вага і розмір вантажу, які слід враховувати в рамках співпраці.

Висота 4 м
Ширина (стандартної) 2,6 м
Ширина (рефрижератор) 2,6 м
Довжина вантажівки 12 м
Довжина причепа 12 м
Довжина сідлового автопоїзда 16,5 м
Довжина автопоїзда 18,75 м

Святкові та вихідні дні в Литві

Плануючи логістику вантажних перевезень, необхідно враховувати вихідні та святкові дні в Литві, коли рух вантажного транспорту обмежується.

Інші напрями міжнародних перевезень вантажу:

А також інші напрямки — Болгарія, Греція, Туреччина, Молдова, Латвія, Норвегія, Португалія, Румунія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Білорусь та Швеція